Kadromuz

Mali Partner

Mali Partner Sorumlu Ortak Baş Denetçi ve Yönetim Kurulu Başkanı

Sadettin ÇAKILI


1964 yılında Elbistan’da doğdu. İlk ve orta okulu Elbistan’da, lise tahsilini İstanbul maliye okulunda (1981) tamamladı. Bursa Mustafa Kemal Paşa vergi dairesinde vergi memuru olarak 1989 yılına kadar çalıştı. Bu süreçte Marmara Üniversitesi Kamu Yönetiminden 1986 yılında mezun oldu. 1989 yılında vergi müfettişliğini kazanarak Ankara da göreve başladı. 16 ocak 2015 tarihinde vergi müfettişliğinden emekli oldu. Görev yaptığı dönemde idari görevler ve Türkiye’deki vergi müfettişlerinin bulunduğu vergi müfettişleri derneğinde yönetim kurulu üyeliği, genel sekreterlik ve genel başkanlık görevlerinde bulundu. Vergi müfettişleri rapor okuma komisyonu üyeliği yaptı. Vergi müfettiş yardımcılarının eğitimlerinde eğitici olarak görev aldı. Değişik konularda makaleler yazdı. Memur suçları ve soruşturma usülleri kitabı bulunmakta olup, yazılı basında ve ulusal yayın yapan tv kanallarında maliye bakanlığı ve gelir idaresi konularında bir çok programda yer aldı. Vergi müfettişleri vakfı kurucu üyesi ve başkan yardımcısıdır. Kahramanmaraşlılar derneği yönetim kuruluğu üyeliği yapmıştır. Ankara Elbistanlılar derneği yönetim kurulu üyesidir. Toplumsal etik derneğinin başkan yardımcısıdır. Mali partner group (bağımsız denetim , yeminli mali müşavirlik )sorumlu ortak baş denetçi ve yönetim kurulu başkanıdır. Ankara da yaşamaktadır. (0 532 383 13 67)


Bağımsız Denetçi

Serkan TÜZÜN


1976 yılında Ankara ili çubuk ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Çubuk’ta tamamlamış olup, 1999 yılında Anadolu üniversitesi işletme fakültesinden mevzun oldu. 2002 yılında mali müşavir ünvanını alarak tüzün mali müşavirlik firmasını kurdu. Ankara üniversitesinde kamu gözetim kurumu bağımsız denetim eğitimlerini tamamlayarak 2015 yılında bağımsız denetçi unvanını aldı. 2017 yılında Ankara sosyal bilimler üniversitesinde uzlaştırmacılık eğitimlerini tamamlayarak uzlaştırmacı unvanını almaya hak kazandı. Yine Ankara sosyal bilimler üniversitesinde bilirkişilik eğitimlerini tamamlayarak 2018 yılında bilirkişi unvanını aldı. 2018 yılında mali partner bağımsız denetim ve danışmanlık firması kurucu ortakları arasında yer alıp, halen mali müşavir ve bağımsız denetçi olarak çalışmakta olup, şirketimizde sorumlu baş denetçi olarak görev almaktadır.


Yeminli Mali Müşavir ve Sorumlu Ortak Baş Denetçi

Ali KARAGÖZ


1971 Ankara doğumludur. Dokuz eylül üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü mezunudur. Maliye bakanlığında uzun yıllar vergi müfettişi olarak görev yapmıştır. 2015 yılında maliye bakanlığından ayrılarak mali partner yeminli mali müşavirlik ltd. Şti. Ve mali partner bağımsız denetim a.ş. kurucu ortağı ve yönetim kurulu üyesi olmuştur. Yeminli mali müşavir ve sorumlu ortak baş denetçi olarak faaliyetine devam etmektedir. Kamu gözetim kurumu bağımsız denetçi belgesi, sermaye piyasasında bağımsız denetim lisansı ve bilirkişilik belgesi bulunmaktadır. 2016 yılından itibaren Ankara yeminli mali müşavirler odası denetleme kurulu üyesi olarak görev yapmış ve halen bu kurulun başkanlığını yürütmektedir.


aa
Yeminli Mali Müşavir

Serkan KALAYCI


14.06.1974 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden 1997 yılında mezun oldu. 1991-2000 yılları arasında Siemens Türkiye’de proje gruplarında görev aldı. 2000-2014 yılları arasında Maliye Bakanlığında Vergi Müfettişi olarak denetim ve eğitmenlik görevlerini ifa etti. 2014-2015 yıllarında özel sektörde Mali Koordinatör olarak yöneticilik yaptı. 2015 yılından bu güne Yeminli Mali Müşavir olarak görev yapmaktadır. 2018 yılından itibaren Mali Partner Bağımsız Denetim A.Ş.’de sorumlu ortak baş denetçi olarak görev yapmaktadır.


parallax background

Bizimle hemen iletişime geç!