Dışarıdan Destek ve Danışmanlık Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Mali Partner

Mali Hukuk Danışmanlığı


Mali Partner Group ticari işletmeleri ilgilendiren her konuda yasal destek ve danışmanlık hizmetleri sunmakta, müşterilerini düzenli olarak yayınladığı genelgelerle; iş dünyasını ilgilendiren her türlü mevzuatta meydana gelen değişiklikler hakkında en kısa zamanda bilgilendirmektedir.


Mali Partner

Kurumsal Finansal İşlemleri


Mali Partner Group; iş ortaklarının yapmayı planladıkları projelerde ve geliştirmek istedikleri işlemlerde, kurumsal finans kuruluşlarıyla iletişim kurmaları konusunda destek olmaktadır.


Mali Partner

Portföy Yönetim İşlemleri


İş ortaklarımızla portföy yönetim şirketleri arasında köprü oluşturarak, yapılacak işlemlerle ilgili kârlı ve verimli sonuçlar almaları konusunda destek olmak hizmetlerimiz arasındadır.


Mali Partner

Şirketlerde Suistimal İncemeleri


Sektörümüzde, globalleşmenin de etkisiyle sürekli değişen mevzuatın takibi büyük önem kazanmaktadır. Uygulamalardaki değişikliklerin yeterince takip edilememesi veya bazı suiniyetli şahısların yaptıkları yanlışlıkların tespiti, irdelenmesi, raporlanması ve işlemlerin yasal bir zemine oturtulması aşamasında Mali Partner Group, yasal mevzuat konusunda yetkinleşmiş personeli ile iş ortaklarına hizmet vermektedir.


parallax background

Bizimle hemen iletişime geç!